Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  flusbrok     

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 14,0 Kč (0,6 EUR)
naše cena 3 490,0 Kč (143,1 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 990,0 Kč (81,6 EUR)
naše cena 3 490,0 Kč (143,1 EUR)

OBCHODNÍ PODMÍNKY » 2. Vymezení pojmů
2. Vymezení pojmů

 

    1. Kupujícím je fyzická nebo právnická osoba, která má v úmyslu koupit prostřednictvím webového rozhraní obchodu zboží. Vzhledem k platné právní úpravě se rozlišuje Kupující, který není spotřebitelem a Kupující, který spotřebitelem je.

 

    1. Spotřebitel je každý člověk, který mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná.

 

    1. Uživatelem je každá fyzická nebo právnické osoba, která navštíví webové rozhraní obchodu. Kupující je také Uživatelem.

 

    1. Zbožím prodávaným prostřednictvím webového rozhraní obchodu jsou zbraně, střelivo, obranné prostředky a další související zboží uvedené ve webovém rozhraní obchodu. Kupující a Uživatel berou na vědomí, že zbraně, střelivo a další zboží, u kterého je to uvedeno, jsou určeny a mohou být prodány pouze osobám starším 15, resp. 18 let. Pro zboží, na které se vztahuje zákon č. 119/2002 Sb. a které může být prodáno pouze osobně držiteli příslušné licence, slouží webové rozhraní obchodu jako rezervační systém.

 

    1. Vzhledem k povaze prodávaného zboží neodpovídá Prodávající za užití zboží neoprávněnou osobou. Kupující má zejména povinnost zabezpečit, aby bylo zboží uchováváno mimo dosah dětí. Prodávající neodpovídá za užití zboží k porušení zákona nebo práv třetích osob.